Gratis deelname in Brugge

 Deze spelers hebben 9 keer deel genomen dit jaar aan het 23st Vlaams jeugdschaakcriterium en komen in aanmerking voor gratis deelname in Brugge.

Langie Jeroen, Dreelinck Adriaan, Vanhee Lars, De Rycke Tyani, Rogge Parcival, De Reese Elias, Cleuren Mattice, Borgilioen Elise, Van Eester Vic, Dreelinck Jacob, Nemegeer Arne, Verboven Wout, Malfliet Alexander, Gijsels Xander, Cotman Lothar, Froeyman Hugo.
 
Gelieve een seintje te geven als je toch niet aanwezig kan zijn.

Finale Criteriumtoernooi in Brugge op dinsdag 27 en woensdag 28 december

Men kan hier inschrijven tot maandagavond 26 december 20u00.

Men kan hier de inschrijvingen volgen.

45ste Kersttoernooi Schaken Brugge.

 Adres: OLVA, Collegestraat 24, 8310 Assebroek.

Inlichtingen:

Tom Piceu: GSM: 0473 124 194

10de Criteriumtoernooi in Gent op zondag 20 november

226 deelnemers kwamen op deze stormachtige dag afgezakt naar Gent.

De winnaars zijn: Open / A-reeks (-20j) (J: 10, 17 volw.): Daniel Dardha, B-reeks (-16j) (19); Sim Maerevoet, C-reeks (-14j) (25); Warre De Waele, D-reeks (-12j) (58); Beukema Constantijn, E-reeks (-10j) (60); Arne Nemegeer, F-reeks (-8j) (40); Hugo Froeyman.

De uitslagen kan men hierboven vinden.

De tussenstanden na Gent zijn hiernaast te vinden. In pdf formaat.

9de Criteriumtoernooi in Neerpelt (Limburg) op zaterdag 8 oktober.

Het 10de Limburgs Schanstoernooi in Neerpelt lokte 118 deelnemers.

De afwezigen hadden ongelijk.

De reekswinnars zijn: Open reeks (8j + 9 volw.): Nathan De Strycker, B-reeks (-16j en 10 dln): William Boudry, C-reeks (-14j en 14 dln): Dries Van Malder, D-reeks (-12j en 31 dln): Tyani De Rycke, E-reeks (-10j en 26 dln): Wout Verboven en F-reeks (-8j en 20 dln): Joep Westerhof.

De volledige uitslagen kan men hierboven vinden.

De tussenstanden na Limburg kan men hiernaast vinden.

8ste Criteriumtoernooi in Mortsel op zaterdag 17 september

117 deelnemers.

De reekswinnaars zijn: Open (11 jeugd en 6 volw.): Yordi De Block, B-reeks  (-16j) (10dln) William Boudry, C- reeks (-14j) (17dln): Sterre Dauwe, D-reeks (-12j) (27dln): Lars Vanhee, E-reeks (-10j) (31) Enrico Follesa en F-reeks (-8j) (15) Simon Gellinck.

De volledige uitslag kan men hierboven vinden.

De tussenstanden na Mortsel kan men hiernaast vinden.

7de Criteriumtoernooi in Leuven op zaterdag 10 september

Er waren 144 deelnemers.

De winnaars: Open reeks (25 dln) (18 jeugd en 7 volw.): Nathan De Strycker, B- reeks (-16j) (11 dln): Sim Maerevoet, C- reeks (-14j) (22 dln): Alicia Akulova, D- reeks (-12j) (33 dln): De Rycke Tyani, E-reeks (-10j): Arne Nemegeer en F-reeks (-8j) (17dln): Vladimir Akulov.

De uitslagen kan men hier boven vinden.

De tussenstanden na Leuven zijn hier naast beschikbaar.

Tussenstand van de F-reeks is vervangen, fout van mij.

6de Criteriumtoernooi Oostende op zondag 3 juli

135 deelnemers waren aanwezig.     

Winnaars: Open + A-reeks (-20j) (17v en 8j): Nathan De Strycker, B- reeks (-16j) 8dln: Hannes De Fre, C-reeks (-14j) (15): Jonas De Schouwer, D-reeks (-12j) (35): Adriaan Dreelinck, E-reeks (-10j) (35): Jacob Dreelinck en F-reeks (-8j) (17): Simon Gellinck         

De volledig uitslag kan men hier boven vinden.

De tussenstanden na Oostende staan hier naast.

5de Criteriumtoernooi in Landegem op zaterdag 25/06

Ze waren met 208 spelers die van de Soete Beese kwamen proeven.

Open (22dln) en A-reeks (-20j) (22): Bas De Feijter, B-reeks (24): Sim Maerevoet, C-reeks (25): Warre De Waele, D-reeks (-12j): Lars Vanhee, E-reeks (48), Jacob Dreelinck en F-reeks (28) Henri Van Zandweghe.

De volledige uitslag kan men hier boven vinden.

Inhoud syndiceren