Blogs

10de Criteriumtoernooi in Brugge op woensdag 27 en donderdag 28 december

Hier kan men inschrijven tot maandagavond 25 december 20u.
Hier kan men de inschrijvingen volgen.
46ste Kersttoernooi Schaken Brugge.

Woensdag 27 en donderdag 28 december,  

9ste Criteriumtoernooi in Gent op zondag 26 november

 Hier kan men inschrijven tot zaterdag 25 november 20u.

Hier kan men de inschrijvingen volgen.

Nieuw adres: Koninklijk Atheneum, Voskenslaan 60, 9000 Gent 

 3de jeugdschaaktoernooi 

Zondag 26 november 

8ste Criteriumtoernooi in Turnhout op woensdag 1 november

1ste Open internationaal jeugdtoernooi van Turnhout

183 deelnemers konden genieten van een mooie schaakdag in ideale omstandigheden.

De winnaars zijn: Open reeks (16 volw./9j): Semen Minyeyevtsev, B-reeks (-16j/12dln): Robin Butzen, C-reeks (-14j/19dln): Jonas De Schouwer, D-reeks (-12j/36 dln): Lars Vanhee, E-reeks (-10j/44dln): Diana Musabayeva en F-reeks (-8j/47dln): Maxim Musabayev.

De volledige uitslagen kan men hier boven vinden.

De tussenstanden na Turnhout zijn hier naast te vinden.

7de Criteriumtoernooi in Neerpelt (Limburg) op zaterdag 7 oktober

 119 deelnemers namen deel aan het 11de Schanstoernooi in Neerpelt. (Schitterende locatie en goede organisatie)

De winnaars: Open reeks (-20j) (6j + 8 volw.): Arno Sterck, B-reeks (-16j / 12 dln): Sterre Dauw, C-reeks (-14j / 14dln): Parcival Rogge, D-reeks (-12j / 31dln): Tyani De Rycke, E-reeks (-10j / 28dln): Pjotr Cappan en F-reeks (-8j / 20dln): Tommy Grooten.

De uitslagen kan men hier boven vinden.

De tussenstanden na Limburg kan men hier naast vinden.

6de Criteriumtoernooi in Mortsel op zaterdag 23 september

112 deelnemers waren naar Mortsel afgezakt.

De winnaars: Open reeks (6volw.) en A-reeks (8dln) (-20j); Daniel Dardha, B-reeks (12dln - 12j); Sterre Dauw, C-reeks (13dln -14j) Jonas De Schouwer, D-reeks (25 dln -12j); Tyani De Rycke, E-reeks (32 dln -10j); Diana Musabayeva en F-reeks (16 dln - 8j); Tommy Grooten. 

De volledige uitslagen kan men hierboven vinden.

De tussenstanden kan men hiernaast vinden. 

5de Criteriumtoernooi in Leuven op zaterdag 9 september

154 deelnemers na een valse start verliep het goed.

De winnaars: Open reeks: Mathias De Wachter (13 volw. dln) en S-reeks (-20j - 13 dln): Daniel Dardha, B-reeks (-16j - 16 dln); Thijs De Bock, C-reeks (-14j - 23dln); Nathaniel Faybish, D-reeks (-12j - 30dln); Lars Vanhee, E-reeks '-10j - 40dln) Amir Zouaghi en F-reeks (-5j - 19dl,).

De volledige uitslagen vind je hier boven.

De tussenstanden na Leuven kan men hier naast vinden.

4de Criteriumtoernooi in Oostende op zondag 9 juli.

 Naar het warme Oostende waren 164 spelers afgezakt.

Dankzij Luc Cornet hebben we de goede einduitslag (tweede scheidingssysteem Criterium was het probleem).

De winnaars:Open reeks (30 volw.): Herman Grooten, A-reeks (-20j) (6) Daniel Dardha, B-reeks (-16j) (10): Dries Van Malder, C-reeks (-14j) (25) Nathaniel Faybish, D-reeks (-12j) (36): Tyani De Rycke, E-reeks (-10j) (35): Pjotr Cappan en F-reeks (-8j) (21): Tommy Grooten.

De volledige uitslagen kan men hier boven vinden. 

De tussenstanden na Oostende zijn hier naast te vinden.

Inhoud syndiceren