Blog van LucO

6de Criteriumtoernooi in Leuven op zaterdag 8 september

Inschrijven kan men hier boven

De inschrijvingen kan men hier volgen.

Sint-Pieterscollege, Minderbroederstraat, 13, 3000 Leuven

info: info@leuvencentraal.be

Rene Cremers: 0498/941589 of Ida Vermeulen: 0486/715113

5de criteriumtoernooi in Oostende op zondag 8 juli

Er kwamen 144 deelnemers afgezakt naar het warme zonnige Oostende.

De winnaars zijn: Open reeks (28 volw. dln): Steven Beuselinck, A-reeks (-20j/6dln): Laurent Huynh, B-reeks (-15j/14 dln): Kobe Vanhoucke, C-reeks (-14j/22 dln): Rune Liveyns, D-reeks (-12j/34 dln): Martijn Paes, E-reeks (-10j/24 dln); Mateo Plomp, F-reeks (-8j/14dln); Kaan Celiktas.

De uitslagen kan men hier boven vinden.

De tussenstanden na Oostende vind je hier naast.

4de criteriumtoernooi in Landegem op zaterdag 23 juni

VERLOREN VOORWERPEN zie bijlage

Er kwamen 190 deelnemers af naar Nevele.

De winnaars zijn: Open-reeks 37 dln: Helmut Froeyman (22 volw. dln) en A-reeks (-20j/15dln): Sim Maerevoet, B-reeks (-16j/14dln): Dries Van Malder, C-reeks (-14j/27dln): Tyani De Rycke, D-reeks (-12j/53dln): Arne Nemegeer, E-reeks (-10j/45dln): Joep Westerhof en F-reeks (-8j/14dln): Kaan Celiktas.

De uitslagen kan men hierboven vinden.

De tussenstanden na Landegem zijn hiernaast te vinden.

3de Criteriumtoernooi in Aalter op dinsdag 1 mei

Verloren jas zie bijlage

Het was een gloriedag voor de criterium liefhebbers, er waren 302 deelnemers.

De winnaars van de dag zijn:

Open reeks (63 dln) Tim Peeters, A-reeks (-20j / 22dln): Jasper Beukema, B-reeks (-16j / 22 dln): Matthias Godde, C-reeks (-14j / 53 dln): Tyani de Rycke, D-reeks (-12j / 80 dln): Igor Vanduyfhuys, E-reeks (-10j / 60 dln): Joep Westerhof, F-reeks (-8j / 24dln): Kaan Celiktas.

De uitslagen kan men hier zien.

De tussenstanden na Aalter kan men hier naast vinden.

2de criteriumtoernooi in Neerpelt, Limburg op zaterdag 31 maart

 Er waren 114 deelnemers aanwezig op deze mooie ingerichte criteriumtoernooi.

De winnaars zijn: Open-reeks (waar ook de B-deelnemers deelnamen) totaal 32dln: Open (17 volw dln): Wessel Van Kessel, A-reeks (8dln): William Boudry, B-reeks (7dln): Dries Van Malder, C-reeks (17 dln): Tyani de Rycke, D-reeks (22 dln): Martijn Paes en Alexander Malfliet in alle scheidingssystemen gelijk, E-reeks (25 dln): Maxim Musabayev en F-reeks (18 dln): Andreas Heynickx.

De tussenstanden kan men hier naast vinden.

12de Limburgs "Schanstoernooi"

Hier kan men de uitslagen per reeks vinden.

 

1ste Criteriumtoernooi in Geel op zondag 11 februari 2018

148 deelnemers, iets te weinig voor de mooie organisatie.

De winnaars: Open reeks (12volw + 12 A-spelers): Helmut Froeyman en A-reeks (-20j): Sterre Dauw, B-reeks (-16j en 16 dln): Joppe Raats, C-reeks (-14j en 17 dln): Elias De Reese, D-reeks (-12j en 33 dln): Alexander Malfliet, E-reeks (-10j en 41 dln): Martin Mernier, F-reeks (-8j en 19 dln): Yaroslav Akulov.

De uitslagen kan men hier bezichtigen.

De tussenstanden na Geel kan men hier naast vinden.

In bijlage gevonden voorwerpen in Geel.

Tot volgend jaar op zondag 3 maart.

25 ste Vlaams Jeugdschaakcriterium 2018

 Wat is er veranderd:

Geen criteriumstamnummer, men kan een stamnummer aan maken bij de bond met de G-licentie dit is gratis zie ook bijlage.

Nieuw scheidingssysteem:

Onze beste wensen voor 2018

 

Inhoud syndiceren