Blog van LucO

8ste Criteriumtoernooi in Zottegem op zaterdag 10 november

Men kan hier inschrijven tot vrijdag 9 november, 18u.

Men kan hier de inschrijvingen volgen.

Bevegemse Vijvers, Zwembadstraat 1, 9620 Zottegem

Info: david.d.roos@gmail.com

7de Criteriumtoernooi in Turnhout op donderdag 1 november

Men kan hier inschrijven tot woensdag 31 oktober 18u.

Hier kan men de inschrijvingen volgen. 

Sint-Pietersinstituut, Jubileumlaan 1, 2300 Turnhout

info: info@jsturnhout.be

Website: www.jsturnhout.be

Let op

Een G-licentie heeft eenzelfde geldigheidsduur als een stamnummer bij de KBSB, dit wil zeggen tot en met 31 augustus.
Je kan de G-licentie opnieuw activeren indien je deze verder wil gebruiken (deelname toernooien).

6de Criteriumtoernooi in Leuven op zaterdag 8 september

Na het zomerverlof zakten weer 173 deelnemers af naar Leuven.

De winnaars van de dag zijn: Open (14volw) Helmut Froeyman + A reeks (19 dln): Sim Maerevoet, B reeks (-16j/14 dln): Natan Pirard, C reeks (-14j/27 dln): Parcival Rogge, D-reeks (-12j/44 dln): Arne Nemegeer, E-reeks (-10j/ 36dln): Maxim Musabayev en F-reeks (-8j/ 19dln): Andreas Heynickx.

De volledige uitslagen kan men hier boven vinden.

De tussenstanden na Leuven kan men hier naast vinden.

 

5de criteriumtoernooi in Oostende op zondag 8 juli

Er kwamen 144 deelnemers afgezakt naar het warme zonnige Oostende.

De winnaars zijn: Open reeks (28 volw. dln): Steven Beuselinck, A-reeks (-20j/6dln): Laurent Huynh, B-reeks (-15j/14 dln): Kobe Vanhoucke, C-reeks (-14j/22 dln): Rune Liveyns, D-reeks (-12j/34 dln): Martijn Paes, E-reeks (-10j/24 dln); Mateo Plomp, F-reeks (-8j/14dln); Kaan Celiktas.

De uitslagen kan men hier boven vinden.

De tussenstanden na Oostende vind je hier naast.

4de criteriumtoernooi in Landegem op zaterdag 23 juni

VERLOREN VOORWERPEN zie bijlage

Er kwamen 190 deelnemers af naar Nevele.

De winnaars zijn: Open-reeks 37 dln: Helmut Froeyman (22 volw. dln) en A-reeks (-20j/15dln): Sim Maerevoet, B-reeks (-16j/14dln): Dries Van Malder, C-reeks (-14j/27dln): Tyani De Rycke, D-reeks (-12j/53dln): Arne Nemegeer, E-reeks (-10j/45dln): Joep Westerhof en F-reeks (-8j/14dln): Kaan Celiktas.

De uitslagen kan men hierboven vinden.

De tussenstanden na Landegem zijn hiernaast te vinden.

3de Criteriumtoernooi in Aalter op dinsdag 1 mei

Verloren jas zie bijlage

Het was een gloriedag voor de criterium liefhebbers, er waren 302 deelnemers.

De winnaars van de dag zijn:

Open reeks (63 dln) Tim Peeters, A-reeks (-20j / 22dln): Jasper Beukema, B-reeks (-16j / 22 dln): Matthias Godde, C-reeks (-14j / 53 dln): Tyani de Rycke, D-reeks (-12j / 80 dln): Igor Vanduyfhuys, E-reeks (-10j / 60 dln): Joep Westerhof, F-reeks (-8j / 24dln): Kaan Celiktas.

De uitslagen kan men hier zien.

De tussenstanden na Aalter kan men hier naast vinden.

2de criteriumtoernooi in Neerpelt, Limburg op zaterdag 31 maart

 Er waren 114 deelnemers aanwezig op deze mooie ingerichte criteriumtoernooi.

De winnaars zijn: Open-reeks (waar ook de B-deelnemers deelnamen) totaal 32dln: Open (17 volw dln): Wessel Van Kessel, A-reeks (8dln): William Boudry, B-reeks (7dln): Dries Van Malder, C-reeks (17 dln): Tyani de Rycke, D-reeks (22 dln): Martijn Paes en Alexander Malfliet in alle scheidingssystemen gelijk, E-reeks (25 dln): Maxim Musabayev en F-reeks (18 dln): Andreas Heynickx.

De tussenstanden kan men hier naast vinden.

12de Limburgs "Schanstoernooi"

Hier kan men de uitslagen per reeks vinden.

 

Inhoud syndiceren