Blog van LucO

11de Criteriumtoernooi in Gent (De Drie Torens Gent) op zondag 3 november

 De uitslagen kan men bekijken op chess devil, de D-reeks is hierboven onder Gent beschikbaar.

http://www.chessdevil.net/

238 deelnemers!

De winnaars: F-reeks: (30dln): Mikhail Katranova, E-reeks: (47dln): Stefan-Daniel Gheorghiu, D-reeks: (61dln): William Boudry, C-reeks: (41 dln): Rupert Hoop, B-reeks: (25dln): Quinten Ramacker, A-reeks: (16dln) Joris Verhelst, Open-reeks (tot A+ Open: 35dln): Alexandre Dgebuadze 

De tussenstand na Gent is beschikbaar.

Nieuw adres website: http://13054612.nhd.weebly.com/

10de Criteriumtoernooi in Neerpelt (Liga Limburg) op zaterdag 19 oktober

Ze waren spijtig genoeg maar met 100 deelnemers op dit goed georgniseerd toernooi in het verre Limburg!!!!!!!!!!

Open reeks (17dln): Stefan Beukema, B-reeks (9dln): Arno Sterck, C-reeks (19dln): Deon Lee, D-reeks (19 dln): Sim Maerevoet, E-reeks (27dln): Stefan-Daniel Gheorghiu en F-reeks (12dln): Constantijn Beukema.

De volledige uitslag  kan men hier vinden:

http://www.jeugdschaakcriterium.be/Limburg

de tussenstanden na Limburg kan men hier vinden:

9ste Criteriumtoernooi in Mortsel op zaterdag 14 september

Ze waren met 126 deelnemers.

De winnaars zijn: Open (3 volw.) en A-reeks (13): Stefan Beukema, B-reeks (14): Yordi De Block, C-reeks (26): Tamer Ismail, D-reeks (27): Anthony Christian Mitran, E-reeks (29): Stefan-Daniel Gheorghiu en F-reeks (14): Daniel Dardha.

De tussenstand na Mortsel kan men hier vinden: http://www.jeugdschaakcriterium.be/tussenstand2013

De volledige uitslag kan men hier vinden: http://www.jeugdschaakcriterium.be/inschrijvingmortsel

8ste Criteriumtoernooi in Leuven op zaterdag 7 september

De uitslag van Leuven kan men hier vinden: http://www.chessdevil.net/

De volledige uitslag kan men hier vinden: http://www.jeugdschaakcriterium.be/Leuven

Ze waren met 160 deelnemers in Leuven.

De winnaars zijn: Open-reeks (13 volw.): Arno Bomans, A-reeks (10): Stefan Beukema, B-reeks (13): Yordi De Block, C-reeks (29): Xander Pauwels, D-reeks (35): Anthony Christian Mitran, E-reeks (37): Lev Katranov en F-reeks (23): Mikhail Katranov.

De tussenstanden na Leuven vindt je hier: http://www.jeugdschaakcriterium.be/tussenstand2012

7de Criteriumtoernooi in Oostende op zondag 7 juli

De uitslag in Oostende kan men hier bezichtigen: http://www.chessdevil.net/

De tussenstand na Oostende is beschikbaar.

De E-uitslag is nu beschikbaar.

Op deze eerste drukke zonnig weekend waren ze met 122 deelnemers aanwezig.

Open reeks (22dln): Tom Piceu, A-reeks (11dln): Ian Vandelacluze, B-reeks (8dln): Jasper Beukema, C-reeks (19dln): Xander Pauwels, D-reeks (31dln): Christian Anthony Mitran, E-reeks (22dln): Meindert Caudron, F-reeks (20dln): Constantijn Beukema.

6de Criteriumtoernooi in Landegem op zaterdag 29 juni

Het Soete Beese Festival voor de jeugd waren ze met 216 dln.

De winnaars waren: open-A-reeks: (36 dln, Jeugd 16 dln): Jonas Van Cappellen, A: Rein Verstraeten, B-reeks: (17 dln) Quinten Ramacker, C-reeks: (39dln) Deon Lee, D-reeks: (52dln) Anthony Mitran, E-reeks: (46dln) Daniele Muzzi, F-reeks: (26dln) Constantijn Beukema.

Volledige uitslag hierboven in Landegem: http://www.jeugdschaakcriterium.be/Landegem

Tussenstand na Landegem hiernaast: http://www.jeugdschaakcriterium.be/tussenstand2012

5de Criteriumtoernooi in Humbeek op zondag 5 mei

In de thuishaven van onze oprichter van het Criterium (Hugo Van Steenwinckel) waren ze met 164 dln. De winnaars zijn: Open reeks; (26dln) Patrick Boons, beste A-speler op 5de plaats; Michiel Jacobs, B-reeks (19) Arno Sterck, C-reeks (21) Xander Pauwels, D-reeks (45) Anthony Mitran, E-reeks (34) Arne Lambrecht, F-reeks (19) Daniel Dardha. Ik hoop dat het niet het laatste criteriumtoernooi in Humbeek was.

De volledige uitslag kan men hierboven vinden: http://www.jeugdschaakcriterium.be/Humbeek

De tussenstand na Humbeek hiernaast: http://www.jeugdschaakcriterium.be/tussenstand2012

4de Criteriumtoernooi in Aalter op woensdag 1 mei

In Aalter waren ze met 237 dln, de winnaars waren: Open-reeks (38dln): Alexandre Dgebuadze, 3de en 1ste A-speler; Rein Verstraeten, B-reeks (21dln): Quinten Ramacker, C-reeks (42dln): Marnicq Snoeks, D-reeks (63dln): Nathaniel Faybish, E-reeks (42dln): Stefan-Daniel Gheorghiu en de F-reeks (31dln): Daniel Dardha.

De volledige uitslagen kan men hierboven vinden in Aalter. De tussenstanden na Aalter vindt men hier naast.

Inhoud syndiceren