Blogs

4de Criteriumtoernooi in Aalter op vrijdag 1 mei

268 deelnemers waren afgezakt naar de nieuwe mooie locatie in Aalter.

De winnaars waren: Open reeks (23 volw.); Alexandre Dgebuadze, A-reeks (26); Stefan Beukema, B-reeks (30) Daniel Dardha, C-reeks (42) Sim Maerevoet, D-reeks (55) Lev Akulov, E-reeks (61) Adriaan Dreelinck en F-reeks (31) Jacob Dreelinck.

De tussenstanden na Aalter kan men hier vinden.

De volledige uitslag kan men hier vinden.

3de Criteriumtoernooi in Hoboken op zondag 26 april

Op deze druilerige lentedag kwamen 169 schakers afgezakt naar Merksem.
De winnaars zijn: Open (7): Roel Hamblok en A-reeks (-20j.)(13) winnaar werd Nathan De Strycker, B-reeks (-16j)(19); Bas De Feijter, C-reeks (-14j.)(38): Warre De Waele, D-reeks (-12j.)(35): Lev Akulov, E-reeks (-10j.)(35): Mikhael Akulov en F-reeks (-8j.)(22): Michael Barsegian
De tussenstanden na Hoboken kan men hier vinden.
De volledige uitslagen kan men h

2de CRITERIUMTOERNOOI 2015 OP ZATERDAG 4 APRIL IN BLANKENBERGE

In het mooie complex van hotel De Duinse Polders streden 137 spelers voor de verschillende titels.

De winnaars zijn: A- (6)-en Open- reeks (13): Arno Sterck, B-reeks (11) Jorden Bratuszewski, C-reeks (22): Thijs De Bock, D-reeks (35): Nathaniel Faybish, E-reeks (33): Adriaan Dreelinck en F-reeks (17): Dreelinck Jacob.

De uitslagen zijn hier te vinden.

De tussenstanden na Blankenberge zijn hier te vinden. 

http://www.kbsc.be/criteriumtornooien/

1ste Criteriumtoernooi in Geel op zondag 15 februari 2015

 187 deelnemers kwamen voor het schaken naar Geel.
Open-reeks (11 volw.) Alexandre Dgebuadze, A-reeks (13) Arno Sterck, B-reeks (16): Jorden Bratuszewski, C-reeks (36): Sim Maerevoet, D-reeks (47): Nathaniel Faybish, E-reeks (45): Panagiotis Kokolakis en de F-reeks (19): Jacob Dreelinck.
Tussenstanden na Geel kan men hier naast vinden.
De volledige uitslag kan men hier boven vinden.
 

Eindstand 21ste Vlaams Jeugdschaakcriterium 2014

De mooie trofeën zijn geschonken door Go For Grandmaster.

Hiernaast onder Eindstand 2014 kan men de reekseindstanden vinden.

A-reeks: 1 Stefan Beukema (172,5) 2. Jasper Beukema (121,5) 3. Annelies Cuveliers (98,5) 4. Karsten Verhasselt (90,5) 5. Ezra Terryn (89,5)

B-reeks: 1.Deon Lee (167) 2. Quinten Ramacker (162) 3. Arno Sterck (160,5) 4. Maxim Slagter (121,5) 5. Simon Deschepper (109)

C-reeks: 1. Xander Pauwels (178,5) 2. Thijs De Bock (153,5) 3. William Boudry (142,5) 4. Sim Maerevoet (132,5) 5. Batist Huygebaert (124,5)

Finale van het Vlaams Jeugdschaak Criterium 2014 op zaterdag 27 en zondag 28 december.

170 deelnemers in de verbeterde locatie, de E en F reeksen speelden in een aparte speelzaal. (Minder lawaai voor de ouderen spelers.)

Open reeks (11volw en 9 jeugd): Axel Harutyunyan, B-reeks (15): Deon Lee, C-reeks (38): William Boudry, D-reeks (35): Dries Van Malder, E-reeks (33): Hugo Lenaerts, F-reeks (29): Elias De Reese

De volledige uitslagen kan men hier boven vinden onder Brugge.

 

11ste Criteriumtoernooi op zondag 23 november in Gent

Op deze mooie herfstdag zakten 203 deelnemers af naar Zwijnaarde.

De winnaars: Open reeks (13dln): Stefan Beukema, B-reeks (21): Deon Lee, C-reeks (32): Xander Pauwels, D-reeks (53): Robbert Decruyenaere, E-reeks (45): Hugo Lenaerts, F-reeks (39): Ruben Micciche. 

De volledige uitslagen kan men hier boven vinden.

De tussenstanden hiernaast.

Europees Kampioenschap in Georgië

Inhoud syndiceren