Blogs

Finale van het Vlaams Jeugdschaak Criterium 2014 op zaterdag 27 en zondag 28 december.

170 deelnemers in de verbeterde locatie, de E en F reeksen speelden in een aparte speelzaal. (Minder lawaai voor de ouderen spelers.)

Open reeks (11volw en 9 jeugd): Axel Harutyunyan, B-reeks (15): Deon Lee, C-reeks (38): William Boudry, D-reeks (35): Dries Van Malder, E-reeks (33): Hugo Lenaerts, F-reeks (29): Elias De Reese

De volledige uitslagen kan men hier boven vinden onder Brugge.

 

11ste Criteriumtoernooi op zondag 23 november in Gent

Op deze mooie herfstdag zakten 203 deelnemers af naar Zwijnaarde.

De winnaars: Open reeks (13dln): Stefan Beukema, B-reeks (21): Deon Lee, C-reeks (32): Xander Pauwels, D-reeks (53): Robbert Decruyenaere, E-reeks (45): Hugo Lenaerts, F-reeks (39): Ruben Micciche. 

De volledige uitslagen kan men hier boven vinden.

De tussenstanden hiernaast.

Europees Kampioenschap in Georgië

Reglement voor de rest van het seizoen

Er wordt gespeeld volgens de op dat moment gangbare FIDE-rapidregels behalve voor de hieronder vermelde punten. Opgepast vanaf 1 juli 2014 worden/zijn de nieuwe FIDE-regels van kracht, maar dit geeft geen problemen voor de rapidregels die hieronder niet vermeld staan. In afwijking van de FIDE-rapidregels te hanteren vanaf 1 juli 2014 kan een speler voor de eerste twee uitgevoerde onreglementaire zetten van zijn tegenstander de winst niet claimen.

10de Criteriumtoernooi in Neerpelt (Limburg) op zaterdag 11 oktober

104 deelnemers hebben genoten van een mooie schaak namiddag in Neerpelt.

Winnaars: Open reeks (V: 4 en A: 8) Stefan Beukema, B-reeks: (9): Arno Sterck, C-reeks: (18): Sim Maerevoet, D-reeks: (23): Alicia Katranova, E-reeks (26): Igor Vanduyfhuys en F-reeks (16): Arne Nemegeer.

De volledige uitslag kan men hier vinden:

http://www.jeugdschaakcriterium.be/Limburg

De tussenstanden na Limburg:

http://www.jeugdschaakcriterium.be/tussenstand2013

9de Criteriumtoernooi in Mortsel op zaterdag 20 september

 Er waren 123 deelnemers.

Open:(7) Ward Van Eetvelde en A-reeks (12) Stefan Beukema, B-reeks (10); Quinten Ramacker, C-reeks (23); Tamer Ismail, D-reeks (31); Joppe Raats, E-reeks (25); Benjamin Faybish, F-reeks (15) Arne Nemegeer.

De tussenstand na Mortsel. De tussenstand in de A-reeks is aangepast na correcte opmerking.

Hier kan men de volledige uitslagen vinden.

8ste Criteriumtoernooi in Leuven op zaterdag 6 september

 Ze waren met 149 afgezakt naar Leuven.

Open reeks was voor jeugdspeler Sven Cuyt (A:8 + V: 2), B-reeks (28) Quinten Ramacker, C-reeks (23) Xander Pauwels, D-reeks (37) Warre De Waele, E-reeks (29) Benjamin Faybish en F-reeks (22) Elias De Reese.

De volledige uitslag: www.jeugdschaakcriterium.be/Leuven

de tussenstand na Leuven: www.jeugdschaakcriterium.be/tussenstand2013

7de Criteriumtoernooi in Oostende op zondag 6 juli

In Oostende waren 118 deelnemers aanwezig.

De winnaars waren in de Open-reeks (tot: 20dln, 9 A-spelers): Emiel Vandewiele, B-reeks (12dln): Deon Lee, C-reeks (12dln): Thijs De Bock, D-reeks (30dln): Nathaniel Faybish, E-reeks (27dln) Kobus Michielsen en F-reeks (17dln): Elias De Reese.  

Men kan de uitslagen van oostende zien op: http://www.chessdevil.net/

Ook hierboven onder Oostende.

De tussenstanden na Oostende.

 

Inhoud syndiceren