Blogs

6de Criteriumtoernooi in Landegem op zaterdag 28 juni

Er zijn 192 deelnemers die geproefd hebben van de echte Soete Beese uit Landegem.

Open reeks: (14 volw; en 18 jeugdspelers) Nouri Zouaghi, A-reeks: Jasper Beukema, B-reeks (24) Arno Sterck, C-reeks (33) Xander Pauwels, D-reeks (40) Daniel Dardha, E-reeks (36) Ramin Decocq en F-reeks (27) Arne Nemegeer.

De volledige uitslag: http://www.jeugdschaakcriterium.be/Landegem

5de Criteriumtoernooi in Humbeek op zondag 18 mei

 Er lopen nu 155 deelnemers gelukkig rond met de unieke T-shirt van het toernooi in Humbeek.

Open reeks (11 volw. + 4 A sp.); Ulvi Sadikhov, B-reeks (23); Bas De Feijter, C-reeks (29); William Boudry, D-reeks (39); Daniel Kutchoukov, E-reeks (32); Jarid Piceu en de F-reeks (17); Karen Deleu.

De tussenstand na Humbeek kan men hier naast vinden onder Tussenstand 2014: http://www.jeugdschaakcriterium.be/tussenstand2013

De volledige uitslag kan men vinden hierboven onder Humbeek: http://www.jeugdschaakcriterium.be/Humbeek

4de Criteriumtoernooi in Aalter op donderdag 1 mei

Er waren 242 deelnemers afgezakt naar het zwoele Aalter met op het einde een goede afkoelingsbui.

Open-reeks (36deelnemers): Alexandre Dgebuadze, A-reeks (14): Stefan Beukema, B-reeks: Arno Sterck, C-reeks (38): Xander Pauwels, D-reeks (61): Daniel Dardha, E-reeks (47); Ramin De Cocq en de F-reeks (28); Karen Deleu.

De tussenstanden na Aalter kan men hier naast lezen:  http://www.jeugdschaakcriterium.be/tussenstand2013

De uitslagen vindt je hier boven: http://www.jeugdschaakcriterium.be/Aalter

3de Criteriumtoernooi in Hoboken op zondag 27 april

In de mooie locatie Fort van Merksem waren er 134 deelnemers aanwezig.
 
Open-reeks (13dln): Réné Tiggelman, bij de jeugd (5dln): Karsten Verhasselt, B-reeks (21): Ben Tuerlinckx, C-reeks (19): Bas Van Doorne, D-reeks (34) Daniel Dardha, E-reeks (27) Benjamin Faybish, F-reeks: Arne Nemegeer.
 
De volledige uitlag van Hoboken kan men hier boven vinden.
De Tussenstand hiernaast.

2de CRITERIUMTOERNOOI 2014 OP ZATERDAG 5 APRIL IN BLANKENBERGE

Er waren 158 deelnemers afgezakt naar Blankenberge.

Open en A-reeks  (11 jeugdspelers + 14 volw.); Stefan Beukema, B-reeks (14); Quinten Ramacker, C-reeks (29); Xander Pauwels, D-reeks (38); Daniel Dharda, E-reeks (34) Tibe Debunne, F-reeks (18); Vanduyfhuys Igor.

De uitslagen kan men hierboven vinden onder Blankenberge.

De tussenstand na Blankenberge hiernaast Tussenstand 2014.

1ste Criteriumtoernooi in Geel op zondag 2 maart

Het 21ste seizoen is gestart in Geel waar er 148 deelnemers aanwezig waren.

Open reeks (21dln) (15 jeugdspelers) Tanguy Ringoir, B-reeks (21): Yordi De Block, C-reeks (23) Xander Pauwels, D-reeks (30);Stefan-Daniel Gheorghiu, E-reeks (30); Maxim Sleypen en F-reeks (23); Igor Vanduyfhuys.

De uitslag van Geel kan men hier boven vinden.

Tussenstand na Geel vindt je hiernaast.

Gino Snoeck geeft een face-book pagina aangemaakt: www.facebook.com/VlaamsJeugdschaakCriterium

Eindstand 20ste Vlaams Jeugdcriterium 2013

 Met spijt in ons schaakhart namen we vandaag afscheid van één van de mede oprichters van het criterium: Hugo Van Steenwinckel gaat op schaakpensioen na 20 jaar het criterium geleid geeft tot wat het nu is. De coordinatoren die dit jaar verkozen zijn: Luc Cornet, Gino Snoeck en Luc Oosterlinck.

De winnaars van de mooie trofeën geschonken door Go For Grandmaster zijn: A-reeks: Ian Vandelacluze, B-reeks: Quinten Ramacker, C-reeks Deon Lee, D-reeks: Anthony Christian Mitran, E-reeks: Stefan - Daniel Gheorghiu en F-reeks: Daniel Dardha

Finale Criteriumtoernooi Brugge

Op deze schone tweedaagse finale waren er 225 spelers aanwezig in Assebroek.

Open (25dln): Roel Hamblok, A-reeks (13dln): Wouter Ghyselen, B-reeks (18 dln): Arno Sterck, C-reeks (36 dln): Deon Lee, D-reeks (51 dln): Nathaniel Faybish, E-reeks (58 dln): Lev Katranov, F-reeks (37 dln): Daniel Kutchoukov.

De uitslagen van het criteriumtoernooi van Brugge zijn te zien op.

www.chessdevil.net

Inhoud syndiceren