6de Criteriumtoernooi in Mortsel op zaterdag 23 september

112 deelnemers waren naar Mortsel afgezakt.

De winnaars: Open reeks (6volw.) en A-reeks (8dln) (-20j); Daniel Dardha, B-reeks (12dln - 12j); Sterre Dauw, C-reeks (13dln -14j) Jonas De Schouwer, D-reeks (25 dln -12j); Tyani De Rycke, E-reeks (32 dln -10j); Diana Musabayeva en F-reeks (16 dln - 8j); Tommy Grooten. 

De volledige uitslagen kan men hierboven vinden.

De tussenstanden kan men hiernaast vinden. 

5de Criteriumtoernooi in Leuven op zaterdag 9 september

154 deelnemers na een valse start verliep het goed.

De winnaars: Open reeks: Mathias De Wachter (13 volw. dln) en S-reeks (-20j - 13 dln): Daniel Dardha, B-reeks (-16j - 16 dln); Thijs De Bock, C-reeks (-14j - 23dln); Nathaniel Faybish, D-reeks (-12j - 30dln); Lars Vanhee, E-reeks '-10j - 40dln) Amir Zouaghi en F-reeks (-5j - 19dl,).

De volledige uitslagen vind je hier boven.

De tussenstanden na Leuven kan men hier naast vinden.

4de Criteriumtoernooi in Oostende op zondag 9 juli.

 Naar het warme Oostende waren 164 spelers afgezakt.

Dankzij Luc Cornet hebben we de goede einduitslag (tweede scheidingssysteem Criterium was het probleem).

De winnaars:Open reeks (30 volw.): Herman Grooten, A-reeks (-20j) (6) Daniel Dardha, B-reeks (-16j) (10): Dries Van Malder, C-reeks (-14j) (25) Nathaniel Faybish, D-reeks (-12j) (36): Tyani De Rycke, E-reeks (-10j) (35): Pjotr Cappan en F-reeks (-8j) (21): Tommy Grooten.

De volledige uitslagen kan men hier boven vinden. 

De tussenstanden na Oostende zijn hier naast te vinden.

3de Criteriumtoernooi in Landegem op zaterdag 24 juni

180 deelnemers kwamen proeven van de aardbeien.

Open reeks (18j + 17 volw.); Arno Sterck, B (-16j) (14); Robin Butzen, C (-14j) (16) Elias De Reese, D (-12j) (37) Tyani De Rycke, E (-10j) (54); Pjotr Cappan en F (-8j) (24); Tommy Grooten.

De volledige uitslagen kan men hier vinden.

De tussenstanden na Landegem kan men hier vinden.

Kalenderveranderingen

 Oostende laat mij weten dat ze hun toernooi inrichten op zondag 9 juli.

2de Criteriumtoernooi in Aalter op maandag 1 mei

 Genoeg plaats in de mooie speelzaal voor 257 deelnemers.

A- Open reeks (25volw/19j) Laurent Huynh, B-reeks (-16j) (28) Sterre Dauw, C-reeks (37) (-14j) Dimitri Zotikishvile, D-reeks (-12j) (44) tyani De Rycke, E-reeks (-10j) (77) Jiaqi Chen en F-reeks (-8j) (27) Lotus Decraene.

De volledige uitslagen vindt je hier.

De tussenstanden na Aalter vindt je hier.

1ste Criteriumtoernooi in Geel op zondag 26 februari 2017

Het was een mooi succes met 171 deelnemers en de voorbeeldige schaaksfeer beviel de vele aanwezige ouders, bedankt hiervoor.

De volledige uitslagen kan men hier vinden.

Winnaars: Open-reeks (16V); Stief Gijsen, A-reeks (-20j) (10); Yordi De Block, B-reeks (-16j) (18); Robin Butzen, C-reeks (-14j) (24); Lev Akulov, D-reeks (-12j) (44); Lars Vanhee, E-reeks (-10j) (37); Dana Faybish en F-reeks (-8j) (23); Stan Cappan.

De tussenstand na Geel kan men hier naast vinden.

Inhoud syndiceren