9de Criteriumtornooi in Helchteren (Limburg) op zaterdag 29 september

 Er waren  111 deelnemers aanwezig, de winnaars waren: Open-reeks: Mher Hovhanisian, A-reeks: Stefan Beukema, B-reeks: Tamer Ismail, C-reeks: Vadim Jamar, D-reeks: Olivier Verheyen, E-reeks: Lev Katranova en F-reeks: Joppe Raats.

De tussenstanden kan men vinden op Tussenstand 2012.

8ste Criteriumtornooi in Mortsel op zaterdag 15 september

Het was een mooie nazomerse dag in Mortsel, de winnaars zijn: F-reeks: Daniele Muzzi, E-reeks: Michiel Vande Ginste, D-reeks: Xander Pauwels, C-reeks: Ben Tuerlinckx, B-reeks: Tamer Ismail , Open-reeks: Joris Verhelst.

De volledige uitslag is hierboven te vinden op de bladzijde Mortsel of hieronder in bijlage.

De tussenstand na Mortsel is hiernaast te vinden op Tussenstand 2012.

7de Criteriumtornooi in Oostende op zondag 1 juli

De organisatoren namen geen risico's en lieten het tornooi binnen spelen, de 179 deelnemers namen maar een kleine ruimte in van de enorme speelzaal. De winnaars: F-reeks Daniele Muzzi, E-reeks: Dries Van Malder, D-reeks: Rupert Hoop, C-reeks: Tibo Maes, B-reeks: Tamer Ismail, Open en A-reeks: Robin De Vogelaere.

6de Criteriumtornooi in Landegem

18de Soete Beese Jeugdtornooi op zaterdag 23 juni was weer een groot succes.

De winnaars: Glen Deschampheleire in de Open - reeks, B-reeks Ismail Tamer, C-reeks: Lowie Tomme, D-reeks Rupert Hoop, E-reeks: Alicia Katranova, F-reeks:  Meindert Caudron.

5de Criteriumtornooi in Humbeek (Kapelle-Op-Den-Bos) op zondag 13 mei

Op moederkesdag, kregen we de snelste startuur en rapste prijsuitdeling van alle tornooien , om 10u18 kon men  spelen en iedereen was naar huis om 18u.

De winnaars: Open reeks: Rein Verstraeten, B-reeks (die een gesloten tornooi over 9 ronden speelden.): Karsten Verhasselt. C-reeks: Arno Sterck, D-reeks: Rupert Hoop, E-reeks: Dries Van Malder en F-reeks Joppe Raats.

de volledige uitslag vindt je hierboven in map Humbeek.

4de Criteriumtornooi in Aalter op dinsdag 1 mei

Een enorme toeloop van 284 deelnemers. De winnaars zijn Open-reeks: Yasseen De Herdt, B-reeks: Karsten Verhasselt, C-reeks: Quinten Ramacker, D-reeks: Rupert Hoop, E-reeks: Arne Lambrecht en de F-reeks: Daniele Muzzi.

2de criteriumtornooi in Blankenberge op zaterdag 31 maart

2de Criteriumtornooi in Blankenberge op zaterdag 31 maart. (183 deelnemers)

De winnaars zijn: F-reeks; Joppe Raats, E-reeks: Dries Van Malder, D-reeks: Rupert Hoop, C-reeks: Arno Sterck, B-reeks: Ayla Vincent , A-reeks: Ian Vandelacluze.

De volledige uitslagen kan men bezichtigen hierboven in Blankenberge ook de aangepaste B-reeks, tussenstand B-reeks is ook aangepast.

 

Inhoud syndiceren