6de Criteriumtornooi in Landegem

18de Soete Beese Jeugdtornooi op zaterdag 23 juni was weer een groot succes.

De winnaars: Glen Deschampheleire in de Open - reeks, B-reeks Ismail Tamer, C-reeks: Lowie Tomme, D-reeks Rupert Hoop, E-reeks: Alicia Katranova, F-reeks:  Meindert Caudron.

5de Criteriumtornooi in Humbeek (Kapelle-Op-Den-Bos) op zondag 13 mei

Op moederkesdag, kregen we de snelste startuur en rapste prijsuitdeling van alle tornooien , om 10u18 kon men  spelen en iedereen was naar huis om 18u.

De winnaars: Open reeks: Rein Verstraeten, B-reeks (die een gesloten tornooi over 9 ronden speelden.): Karsten Verhasselt. C-reeks: Arno Sterck, D-reeks: Rupert Hoop, E-reeks: Dries Van Malder en F-reeks Joppe Raats.

de volledige uitslag vindt je hierboven in map Humbeek.

4de Criteriumtornooi in Aalter op dinsdag 1 mei

Een enorme toeloop van 284 deelnemers. De winnaars zijn Open-reeks: Yasseen De Herdt, B-reeks: Karsten Verhasselt, C-reeks: Quinten Ramacker, D-reeks: Rupert Hoop, E-reeks: Arne Lambrecht en de F-reeks: Daniele Muzzi.

2de criteriumtornooi in Blankenberge op zaterdag 31 maart

2de Criteriumtornooi in Blankenberge op zaterdag 31 maart. (183 deelnemers)

De winnaars zijn: F-reeks; Joppe Raats, E-reeks: Dries Van Malder, D-reeks: Rupert Hoop, C-reeks: Arno Sterck, B-reeks: Ayla Vincent , A-reeks: Ian Vandelacluze.

De volledige uitslagen kan men bezichtigen hierboven in Blankenberge ook de aangepaste B-reeks, tussenstand B-reeks is ook aangepast.

 

Bedanking

Dankwoord van Luc Vandevenne, jarenlang mede coordinator en verantwoordelijke website.
Als Hugo de micro vraagt kan je vanalles verwachten, maar aan dit had ik mij niet verwacht.  Ik heb al die jaren met plezier samengewerkt met Luc en Hugo als medecoordinator en in die rol met alle criteriumtornooiverantwoordelijken.  Hieruit zijn voor mij vele nieuwe vriendschappen ontstaan.  Ik waardeer dan ook ten zeerste dit geschenk, maar het uiteindelijk de inzet van alle betrokken clubs dit het criterium gemaakt hebben tot wat het nu is. We komen mekaar zeker nog ergens tegen.
We wensen welkom aan Luc Cornet (vervanger van Luc als coordinator) en Ruben Decrop (webmaster).

1ste Criteriumtornooi 2012 in Geel

Een record opkomst van 213 deelnemers voor Geel, een voorbeeldige organisatie.

De winnaars zijn: F-reeks: Rune Suetens, E-reeks: Van Malder Dries, D-reeks: Nathaniel Faybish, C-reeks: Vadim Jamar, B-reeks: Mark Meyers en A-reeks: Roel Hamblok.

 

 

Onze beste wensen voor 2012

 

Inhoud syndiceren