Geel op 22 februari

De Geelse schaakkring meldt zich klaar voor het eerste tornooi van het het nieuwe criterium.  Dit jaar is er geen samenvallen met het Gents Krokustornooi.  Er wordt dus veel volk verwacht. 
Inschrijven kan via deze link.

2009 : 16de criterium editie

Beste allen,

Eindstand Criterium 2008

Proficiat aan alle deelnemers van het criterium.  De winnaars voor 2008 zijn :

Adrian Roos (Zottegem), Wouter Schuurbiers (Hoboken), Reinaert Verstraeten (Leuven), Hans Vandersmissen (Hasselt), Lowie Tomme (Waregem) en Rupert Hoop (Aalter)

het volledige overzicht vind je hier.  TOT IN 2009!!

Uitslag Brugge

Tornooi in Brugge: Arno Bomans (Humbeek), Emiel Vandewiele (Brugge), Milan Bracke (Gentbrugge), Ben Tuerlinckx (Leopoldsburg), Lowie Tomme (Waregem) en Rupert Hoop (Aalter) zijn de winnaars.

Criterium finale in Brugge

Het Brugs jeugdtornooi gaat dit jaar door samen met de Brugse Meesters, in de prachtige ruimtes van de Halletoren.  De uitermate spannende finale partijen van het criterium hebben dus een fantastische setting in het centrum van Brugge.

Alle info en inschrijving via deze link.

Tussenstand Criterium

Met enige vertraging (wegens computer-problemen) is hierbij de tussenstand.  Brugge belooft nog zeer spannend te worden, enkel in de A en F-reeks lijkt het pleit beslecht.  B,C,D,E hebben nog steeds 2 of meer troonpetendenten, en de plaatsen 2-5 liggen nog nergens vast.

detailrangschikking vind je hier

Johan Van Mil overleden

Op zondag 9 november is Johan Van Mil overleden na een wekenlange strijd.  Meer info vind je via deze link op de site van de schaakfabriek.

De strijd is geleverd in Gent

De organizatie verontschuldigt zich voor de locatie en voorziet terug een betere oplossing voor volgende editie.  Desondanks werd er stevig strijd geleverd (aan de schaakborden).

De winnaars: Maarten Larmuseau (Aalter), Stefan Beukema(Brasschaat), Reinaert Verstraeten (Leuven), Hans Vandersmissen (Hasselt), Lennert Lenaerts (Genk) en Rupert Hoop (Aalter)

Inhoud syndiceren